Перевірка HTTPS на сайті і правильність установки SSL сертифікату Україна
Логотип Веб Траст департамента адграфикс

Перевірка HTTPS з'єднання з сайтом

Іконка переходу на проміжний сертифікат

Просто встановити SSL-сертифікат недостатньо - Ви повинні переконатися, що ваш сервер також правильно налаштований. В іншому випадку ваші клієнти можуть як і раніше бачити повідомлення про помилки на вашому сайті.

Перевірка HTTPS з'єднання


Умова надання сервісу перевірки HTTPS з СЛАВА УКРАЇНІ !

* Натискаючи кнопку "Показати" Ви даєте згоду на обробку даних, що використовуються в даному сервісі.

Сервис обрабатывает ваш запрос.
Пожалуйста дождитесь результата.adgrafics пропонує комплекс ON-LINE інструментів для перевірки статусу, коректності установки і аналізу поведінки вашого сертифіката SSL. У разі виникнення проблем з SSL сертифікатом сервіс підкаже вам як її усунути, так само нагадає вам про необхідність продовження сертифіката

Причина помилки рукостискання SSL

Після того як ви відправите запит на безпечне з'єднання в веб-браузер, браузер повинен відправити відкритий ключ на ваш комп'ютер, який автоматично звіряється зі списком центрів сертифікації. Після отримання сертифіката комп'ютер генерує ключ і шифрує його з допомогою відкритого ключа.

Помилка рукостискання SSL виникає, якщо доступ на читання не було надано ОС, що не дозволяє веб-серверу завершити перевірку справжності. Це вказує на те, що з'єднання браузера з веб-сервером небезпечно і може бути викликано рядом різних причин: