ASN Check Online перегляд вмісту сертифіката Україна
Логотип Веб Траст департамента адграфикс

ASN On-Line декодер сертифіката

Загальний синтаксичний аналізатор ASN.1 parser може декодувати будь-яку допустиму структуру DER або BER в ASN.1, незалежно від того, закодована вона в Base64 (розпізнаються необроблені base64, PEM-захист і begin-base64) або закодована в шістнадцятковому форматі. Зліва сторінки буде надруковано дерево, що представляє ієрархічну структуру, праворуч - шістнадцятковий дамп. При наведенні курсора на дерево виділяється походження (пофарбований вузол і всі його предки), а положення переміщуваного вузла виділяється в шістнадцятковому дампі з заголовком і вмістом різних кольорів. Натискання на вузол в дереві приховає його підвузли, згорнуті вузли стануть курсивом.

ASN Certificate Check. WebTrust Ukraine Service

Ваш сертифікат

hex  

© Lapo Luchini

Що таке ASN.1.

Протоколи зв'язку описують послідовність, вміст та кодування повідомлень, що обмінюються між комп'ютерами, які спілкуються один з одним. ASN.1 - мова для опису вмісту та кодування таких повідомлень. Це основна технологія, яка широко використовується в інфраструктурах, що вимагають надійного зв'язку. ASN.1 має чіткі інструкції про те, як саме повинен бути представлений будь-який тип інформації при передачі. ASN.1 не залежить від мов програмування, використовуваних для здійснення комунікацій.

ASN.1 не залежить також від будь-якого обладнання або операційної системи, яку ви можете вибрати. Це дозволяє обмінюватися інформацією навіть тоді, коли один кінець - це мобільний телефон, а другий - суперкомп'ютер чи щось середнє.

ASN.1 є досить гнучкою мовою програмування, що дозволяє формувати прості і легко зрозумілі описи, але має можливість для тих, хто цього потребує, застосовувати складні обмеження, в яких тип інформації в одному компоненті повідомлення може визначатися значенням компонента в іншому повідомленні.

Отже, ASN.1 є надійною, точною, мовою програмування, незалежною від апаратного забезпечення, незалежною від операційної системи, гнучкою та потужною. Є два важливі фактори, які можуть допомогти вам у прийнятті рішення - виразність схеми та авторитетність схеми. Технологія ASN.1 пропонує рішення "в потрібний час, потрібне місце" для масштабування масштабних програм без шкоди для цілісності даних.