On-Line Перегляд CSR вмісту request Генерація запиту CSR - Certificate Signing Request Україна
Логотип Веб Траст департамента адграфикс

Перегляд змісту запиту CSR

CSR Check. WebTrust Ukraine Service
Вміст CSR request в форматі ASCII

условие предоставления сервиса - Слава Украине! СЛАВА УКРАЇНІ !


* Натискаючи кнопку Ви даєте згоду на обробку даних, що використовуються в даному сервісі.


Сервіс обробляє ваш запит. Будь ласка дочекайтеся результату.

CSR (Certificate Signing Request) — це зашифрований запит на випуск сертифіката, який містить детальну інформацію про домен і організацію. Цей запит являє собою блок закодованого тексту, який надається Органу сертифікації при подачі заявки на сертифікат SSL.

Зазвичай він генерується на сервері, на якому буде встановлений сертифікат, і містить інформацію, яка буде включена в сертифікат:

  • загальне ім'я (CN) - основний домен сертифіката, повністю кваліфіковане ім'я домену, для якого буде активовано SSL (наприклад, adgrafics.com). Для сертифікатів Wildcard доменне ім’я повинно бути представлене зірочкою спереду (наприклад, * .adgrafics.com);
  • місто, де знаходиться компанія чи заявник (цей параметр не слід скорочувати);
  • область, в якій знаходиться компанія чи заявник;
  • країна - двобуквенний код країни, де знаходиться компанія чи заявник (наприклад, для України цей код "UA");
  • організація - офіційно зареєстрована назва організації, яка подає заявку на отримання сертифіката. Для сертифікатів організації та розширеної валідації органи сертифікації перевіряють цю організацію. Для SSL-сертифікатів для перевірки домену це поле не є критичним, і деталі не будуть вказані у виданому сертифікаті, проте його слід заповнити;
  • організаційний підрозділ - назва відділу або підрозділу всередині поданої організації. який і займається покупкою сертифікату;
  • адреса електронної пошти - адреса електронної пошти компанії або заявника (це поле не є обов'язковим).

Запит також містить відкритий ключ, який буде включений у сертифікат. Приватний ключ зазвичай створюється в той же час, коли ви створюєте CSR, роблячи пару ключів. Генерація CSR є необхідною процедурою підготовки для отримання SSL-сертифіката. Згенерований CSR включається в заяву на отримання сертифіката.

Важливо враховувати, що орган сертифікації використовуватиме CSR для створення вашого сертифіката SSL, але він не потребує вашого приватного ключа. Потрібно зберігати секретний ключ в секреті. Сертифікат, створений за допомогою конкретного CSR, буде працювати лише з приватним ключем, який був створений за допомогою нього.

Тож, якщо ви втратите приватний ключ, сертифікат більше не працюватиме. Повтор команди генерації не зробить точно такого ж ключа - це буде інший ключ, і потрібно буде знову генерувати для нього CSR і перевидавати сертифікат. Як же виглядає CSR? Більшість CSR створюються у форматі PEM, закодованому Base-64. CSR формату PEM можна відкрити в текстовому редакторі. Після створення CSR ви можете скористатися нашим сервісом, щоб знайти найкращий сертифікат SSL, який відповідає вашим потребам.