Проміжний сертифікат для SSL Intermediate certificate SSL Отримати online Chain SSL Україна
Логотип Веб Траст департамента адграфикс

Проміжні SSL сертифікати для GeoTrust Thawte DigiCert

Проміжні сертифікати є частиною вашого ланцюжка довіри і також повинні бути правильно встановлені на ваших серверах. Отримати потрібний Chain SSL для Вашого SSL сертифікату можна за допомогою цієї форми:

Your Chain Check. WebTrust Ukraine Service
Введіть ваш сертифікат

условие предоставления сервиса - Слава Украине! СЛАВА УКРАЇНІ !


* Натискаючи кнопку Ви даєте згоду на обробку даних, що використовуються в даному сервісі.


Сервіс обробляє ваш запит. Будь ласка дочекайтеся результату.

Існує три умовних видів сертифікатів: ваш сертифікат. кореневі CA та проміжні CA. Для того, щоб вашому сертифікату SSL можна було довіряти, сертифікат повинен бути виданий довіреним СА.

Якщо ваш сайт має сертифікат, то веб-браузер перевірятиме, чи ваш сертифікат видав довірений СА. як що так - буде встановлено надійне, захищене з'єднання, а я що не буде знайдено довіреного СА - пристрій відображатиме помилку.

Сертифікати SSL, від кореневого сертифіката до сертифікату кінцевого користувача, представляє ланцюжок довіри сертифікатів або Chain сертифікатів.

Візьмемо для прикладу ланцюжок із трьох сертифікатів.

Сертифікат 1 - це ваш сертифікат кінцевого споживача, той, який ви купуєте у CA. Сертифікат 2 називається проміжним сертифікатом. Сертифікат 3, той, що знаходиться у верхній частині ланцюга (або в кінці, залежно від того, як ви читаєте ланцюг), називається кореневим чи рутовим сертифікатом.

При встановленні сертифікату кінцевого користувача, ви повинні встановити проміжний сертифікат та встановити його разом із вашим сертифікатом кінцевого користувача. Якщо ланцюжок сертифікатів SSL недійсний або зламаний, браузери не будуть довіряти вашому сертифікату.

Може виникнути запитаня, чи потрібно встановлювати кореневий сертифікат на свій сервер?

Однозначно, відповідь - ні, тому що кореневий сертифікат зазвичай вбудований у ваш підключений пристрій. Що стосується веб-браузерів, то кореневі сертифікати постачаються разом із програмним забезпеченням браузера.

Процедура встановлення проміжного сертифікату SSL залежить від веб-сервера та середовища, де ви встановлюєте сертифікат.

Центри сертифікації (CA) використовують проміжні сертифікати CA (ICA) для безпеки. Сертифікат ICA пов'язує ваш сертифікат з довіреним кореневим сертифікатом, дозволяючи браузерам і іншим додаткам довіряти йому.