On Line Конвертер DER-->PEM зміна формату сертфіката онлайн Україна
Логотип Веб Траст департамента адграфикс

On-line конвертер формата сертифката DER --> PEM

DER to PEM convert. WebTrust Ukraine Service

условие предоставления сервиса - Слава Украине! СЛАВА УКРАЇНІ !


* Натискаючи кнопку Ви даєте згоду на обробку даних, що використовуються в даному сервісі.


Сервіс обробляє ваш запит. Будь ласка дочекайтеся результату.

Ви успішно купили і отримати SSL сертифікат, але виявилось, що різні платформи та пристрої вимагають SSL сертифікати в різних форматах. Наприклад, сервер Windows експортує та імпортує файли .pfx, а сервер Apache використовує окремі файли PEM (.crt, .cer).

Найчастіше використовується і є найбільш популярним серед сертифікаційних центрів - це PEM формат. Кілька сертифікатів PEM і навіть приватний ключ можуть бути включені в один файл, один нижче іншого, але більшість платформ, наприклад Apache, очікують, що сертифікати та приватний ключ будуть в окремих файлах. Сертифікати у форматі PEM завжди мають розширення .pem, .crt, .cer, і .key. Файли закодовані Base64 в стандарті кодування символів ASCII починаються з обов'язкового рядка BEGIN і закінчуються END.

Всі типи сертифікатів і закритих ключів можуть бути закодовані в форматі DER. DER формат - це бінарна форма сертифіката в форматі PEM. Сертифікат формату DER має розширення файлу .der або розширення .cer Для того щоб відрізнити DER файл від PEM файлу, необхідно його відкрити в текстовому редакторі і шукати BEGIN / END.

Залежно від конфігурації сервера (Windows, Apache, Java), можливо, буде потрібно конвертувати ваші SSL-сертифікати з одного формату в інший. Якщо ваш сервер / пристрій вимагає іншого формату сертифікату, відмінного від закодованого X.509 Base64, Вам необхідно просто перетворити Ваш сертифікат у відповідний формат. Якщо вам необхідно конвертувати бінарний формат DER у файл формату PEM, то Ви можете скористатися нашим сервісом.