Fingerprint Thumbprint відбиток сертифіката Україна
Логотип Веб Траст департамента адграфикс

Відбиток ( Fingerprint, Thumbprint ) SSL сертифіката

Host IP Port Result

SSL Certificate Fingerprint Check. WebTrust Ukraine Service
Host IP Port SNI Подробнее о технологии SNI rfc3546 по умолчанию расширение SNI включено Оставьте галочку если ваш сервер использует SNI для вашего сайта. p.s. * если у вас нет собственного выделенного IP, Технология SNI позволяет использовать один общий IP для всех сертификатов на сервере

условие предоставления сервиса - Слава Украине! СЛАВА УКРАЇНІ !


* Натискаючи кнопку Ви даєте згоду на обробку даних, що використовуються в даному сервісі.


Сервіс обробляє ваш запит. Будь ласка дочекайтеся результату.

Наскільки унікальні відбитки пальців кожної людини, настільки ж унікальні і відбитки кожного SSL сертифіката. Відбиток SSL сертифіката - це своєрідний хеш сертифіката користувача, який показаний як один з його параметрів. Можна сказати, що відбиток сертифіката - це послідовність символів, що відповідає тому чи іншому ssl сертифікату. Кожному окремому ssl сертифікату відповідає свій індивідуальний відбиток. Дані відбитки створюються при допомозі хеш функцій - перетворення інформації за допомогою математичних алгоритмів в невеликий рядок визначеної довжини. Відбиток може бути представлений або як шістнадцяткове число, або як набір т.зв. біометричних слів, фонетично чітких і застосовуваних для спрощення вербальної ідентифікації відбитка.

У випадку внесення змін у сертифікат, не можливо визначити як зміниться цифровий відбиток данного сертифіката. Таким чином можна бути впевненими, що якщо цифровий відбиток сертифіката відповідає сертифікату, то даний сертифіката справжній і коректний. Для хешування сертифікатів використовують наступні алгоритми: md5 sha1 sha2. А наразі вже розробляється і алгоритм sha3, в основу якого беруть версії sha1 sha2, але вони будуть значно удосконалені.

Перевірити чи відповідає відбиток сертифіката вашому сертифікату можна на нашому сервісі Fingerprint SSL Thumbprint сертифіката.