SSL сертифікати для захисту сайтів в Україні Україна
Логотип Веб Траст департамента адграфикс

У той час як популярні пошукові системи, такі як Google Chrome і Mozilla Firefox, захищають свої веб-сайти додатковим рівнем захисту, користувачам також слід вживати необхідних заходів обережності, щоб не стати жертвами хакерів. Впровадження сертифікатів з підстановочних знаками і сертифікатів SAN будь то мобільні додатки або веб-сайти, використання групових SSL-сертифікатів і SSL-сертифікатів SAN - кращий спосіб запобігти проникненню хакерів. Хоча призначення обох цих сертифікатів залишається незмінним, є кілька ключових відмінностей, про які вам слід знати.

  • SSL-сертифікат з підстановочних знаками може захистити одне повне доменне ім'я разом з усіма його піддоменів. Ці сертифікати рекомендуються людям, у яких є тільки один основний веб-сайт з декількома піддоменами.
  • Сертифікат SAN SSL може захистити не більше 250 повних доменних імен на додаток до всіх його піддоменів. Вам не потрібно додавати все домени при отриманні сертифікату - ви можете додавати їх в міру необхідності.

DigiCert SSL сертифікати для великого бізнесу (лідерів ринку)
SSL сертифікати для великих організацій

Thawte SSL сертифікати для середнього бізнесу
SSL сертифікати для середніх організацій

GeoTrust SSL сертифікати для малого бізнесу та мікропідприємництва
GeoTrust SSL сертифікати для дрібних організацій

Слід подумати про придбання сертифікатів SSL / TLS для всіх ваших веб-сайтів, незалежно від того, чи доступні вони через ноутбуки, мобільні телефони або планшети. Якщо ваш сайт включений з назвою організації і замком, це зробить вас більш надійним в очах відвідувачів. Крім того, вам не доведеться турбуватися про те, що дані користувачів будуть скомпрометовані, коли вони будуть використовувати вашу програму.

Слід подумати про використання сертифіката підпису коду, який допомагає користувачам перевіряти особистість розробника програми та гарантує, що код не був змінений. Ця додаткова міра - важливий крок у захисті ваших користувачів, не кажучи вже про вашу власну репутацію як розробника додатків.

Вибір сертифікатів SSL для захисту сайтів

Сертифікати SSL захищають ваші сервери та веб-сайти і таким чином забезпечують довіру ваших клієнтів. Використовуючи сертифікати SSL, конфіденційні дані шифруються під час передачі через протокол SSL або TLS (Транспортний рівень безпеки). SSL-сертифікати також містять довірену інформацію про власника сертифіката і, таким чином, підтверджують особу оператора веб-сайту або сервера.

Сертифікат SSL видається довіреною організацією - відомою як сертифікаційний орган (CA) - аналогічно до посвідчення особи. SSL-сертифікати гарантують вашим клієнтам та партнерам як конфіденційність, так і захист даних, забезпечуючи безпечний зашифрований доступ. Сертифікати SSL пропонують захист від фішингу та атаки "посередників". Вони також збільшують видимість вашого веб-сайту, оскільки рейтинг Google оцінює веб-сайти з шифруванням SSL / TLS набагато вище, ніж веб-сайти без SSL.

Як знайти відповідний сертифікат SSL?
Основне питання при виборі потрібного сертифіката - це рівень довіри, який веб-сайт або веб-додаток повинні надавати відвідувачеві. Чим вищий необхідний рівень довіри та безпеки, тим детальніше процес перевірки особи і власника інформації, наданої згодом у сертифікаті. Залежно від типу сертифіката (EV з роширеною перевіркою організації, OV з перевіркою організації , DV з перевіркою лише домена,) здійснюється відповідного рівня перевірка власника сертифіката.

Для захисту декількох доменів або декількох субдоменів підходить багатодоменний сертифікат. Для необмеженої кількості веб-сайтів, які є субдоменами лише одного визначеного доменного імені, сертифікат Wildcard є правильним вибором.

Знаходьте оптимальний SSL сертифікат на нашому сайті, щоб надійно захистити ваш сайт. Покажіть вашим клієнтам, що ви справжні та надійні.