SSL сертифікати для захисту сайтів медичних організацій Україна
Логотип Веб Траст департамента адграфикс

SSL сертифікати для захисту сайту медичних установ

GeoTrust
True Business ID EV

1 год - 9020 грн.

затраты в сутки на защиту одного сайта: 24.71 грн.

DigiCert-VIP
Secure Site OV

1 год - 13530 грн.

затраты в сутки на защиту одного сайта: 37.07 грн.

Thawte
SSL Web Server EV

1 год - 10045 грн.

затраты в сутки на защиту одного сайта: 27.52 грн.

DigiCert
Basic SSL EV

1 год - 16318 грн.

затраты в сутки на защиту одного сайта: 44.71 грн.

Иконка перехода на показ SSL сертификатов для защиты нескольких сайтов медичного закладу Показать SSL сертификаты для защиты нескольких сайтов медичного закладу

Компанія, яка займається платіжними даними користувача, конфіденційною інформацією і т. д. повинна використовувати сертифікат EV SSL. Експерти по веб-безпеці рекомендують використовувати сертифікат SSL для таких платформ, як електронна комерція, банківська справа, соціальні мережі, охорона здоров'я, державна і страхова платформи. Сертифікати EV SSL можуть отримати не тільки великі організації, а й підприємства малого і середнього бізнесу, звичайно при наявності документів, що відповідають рекомендаціям CA.

EV підтримує всі провідні веб-браузери, включаючи Google Chrome, Mozilla Firefox, Safari, Internet Explorer, Opera і ін. Ці браузери ідентифікують EV SSL-сертифікат, використовуючи EV-ідентифікатори, попередньо встановлені центром сертифікації (CA). Як тільки браузер ідентифікує сертифікат EV SSL, він відобразить індикатори, які вказують на те, що сертифікат EV встановлений на веб-сайті. В кожному браузері адресний рядок має зелений колір, і відображається назва компанії. Це показує, що бізнес є справжнім і перевірений довіреним центром сертифікації, і клієнт не повинен хвилюватися, боячись поділитися своїми особистими або фінансовими даними. Це показує, що ваш бізнес є законним і спонукає клієнта вести бізнес і здійснювати операції без будь-яких проблем.