SSL сертифікати для захисту сайтів фінансових організацій, страхових компаній Україна
Логотип Веб Траст департамента адграфикс

SSL сертифікати для захисту сайтів фінустанов

Thawte
SSL Web Server EV

1 год - 9800 грн.

затраты в сутки на защиту одного сайта: 26.85 грн.

DigiCert
Basic SSL EV

1 год - 15920 грн.

затраты в сутки на защиту одного сайта: 43.62 грн.

DigiCert-VIP
Secure Site EV

1 год - 34600 грн.

затраты в сутки на защиту одного сайта: 94.79 грн.

DigiCert-VIP
Secure Site OV

1 год - 13200 грн.

затраты в сутки на защиту одного сайта: 36.16 грн.

Иконка перехода на показ SSL сертификатов для защиты нескольких сайтов фінансової установи Показать SSL сертификаты для защиты нескольких сайтов фінансової установи

як правильно вибрати SSL-сертифікат для веб-сайту

SSL означає Secure Sockets Layer і є стандартом для шифрування і захисту даних, які відправляються з серверів компанії на веб-браузер або комп'ютер клієнта. При перегляді сторінок в Інтернеті або при складанні важливих ділових листів важлива особиста інформація може бути вкрадена досвідченими хакерами, які можуть перехопити ці дані в процесі відправки. На щастя, SSL - це технологія, розроблена для захисту споживачів і підприємств від цього. Тепер проблема полягає у виборі потрібного сертифіката Secure SSL, щоб гарантувати клієнтам, що вони мають справу з захищеним сайтом.

На ринку пропонуються SSL-сертифікати з різними рівнями захисту і гарантії в різних цінах і пакетах, щоб найкращим чином відповідати потребам окремих підприємств. Коли хто-небудь приймає онлайн-платежі з використанням послуг електронної комерції, найвищі рівні шифрування і безпеки дуже вигідні для бізнесу, який одержує платіж. Більш високий рівень безпеки може також підвищити довіру клієнтів при роботі з будь-якою компанією.

Сертифікати Secure SSL поставляються з гарантією, яка підтверджує клієнтам, що якщо шахрайство відбудеться в разі втрати клієнта, постачальник SSL видасть відшкодування. Сума, яка відшкодовується клієнтові, може варіюватися від 1000 до 1000000 дол. США в залежності від рівня безпеки, що використовується SSL-сертифікатом. Потенційні клієнти можуть легко визначити рівень безпеки і ступінь довіри, яку вони можуть надати бізнесу за сумою, що покривається гарантією.