SSL сертифікат для захисту сайту підприємця і фізособи, адвокатів і нотаріусів Україна
Логотип Веб Траст департамента адграфикс

SSL сертифікати для приватного підприємця

Rapid
RapidSSL DV

1 год - 600 грн.

затраты в сутки на защиту одного сайта: 1.64 грн.

GeoTrust
Geotrust DV

1 год - 3000 грн.

затраты в сутки на защиту одного сайта: 8.22 грн.

Thawte
SSL123 DV

1 год - 1480 грн.

затраты в сутки на защиту одного сайта: 4.05 грн.

Иконка перехода на показ SSL сертификатов для защиты нескольких сайтов приватного підприємця Показать SSL сертификаты для защиты нескольких сайтов приватного підприємця

RapidSSL® сертифікат
Сертифікат SSL з підтвердженням домену, забезпечує базове шифрування. Отримання сертифіката швидке і безболісне. Все, що вам потрібно зробити, це довести, що ви є власником домену, який ви хочете захистити, це робиться або по електронній пошті, або шляхом розміщення файлу на вашому сервері. Ці сертифікати поставляються зі стандартним 256-бітовим шифруванням і зазвичай видаються протягом декількох хвилин. Потім вони активують https і значок замка в панелі браузера.

Сертифікати GeoTrust® QuickSSL Premium
забезпечують безпечні онлайн-транзакції і додатки з упевненістю. Сертифікати GeoTrust QuickSSL Premium є зручним і економічно ефективним рішенням для малого бізнесу, якому необхідно проводити безпечні онлайн-транзакції. Будучи сертифікованим доменом або сертифікатом DV SSL від GeoTrust, він легко забезпечує до 256-бітного шифрування, щоб гарантувати, що користувач обробляє їх конфіденційну інформацію належним чином. GeoTrust QuickSSL Premium є ідеальним дешевим доменним сертифікатом, який забезпечує 99.7 +% сумісність для мобільних пристроїв.

Thawte® SSL123 сертифікат
підтримує 256-бітове шифрування і видається протягом декількох хвилин. SSL123 - це перевірений сертифікат (DV) домену початкового рівня Thawte, який легко захищає дані для відвідувачів сайту, використовуючи стандартну технологію шифрування до 256 біт. Thawte SSL123 забезпечує надійне шифрування даних між браузерами і веб-серверами, щоб зберегти конфіденційність і запобігти будь-якому несанкціонованому доступу третіх осіб через Інтернет.