Вибір SSL сертифіката для шифрування серверного зв'язку Україна
Логотип Веб Траст департамента адграфикс

Сертифікати SSL для захисту з'єднання сервер-сервер

Rapid
RapidSSL DV

1 год - 600 грн.

затраты в сутки на защиту одного сайта: 1.64 грн.

Thawte
SSL123 DV

1 год - 1480 грн.

затраты в сутки на защиту одного сайта: 4.05 грн.

GeoTrust
Geotrust DV

1 год - 3000 грн.

затраты в сутки на защиту одного сайта: 8.22 грн.

Іконка переходу на показ ССЛ сертифікатів для захисту з Показати SSL сертифікати для захисту з'єднань сервер-сервер-сервер

RapidSSL® Сертифікат
сертифікат з підтвердженим доменом, з можливістю 256-бітного шифрування випускається протягом декількох хвилин. RapidSSL є одним з найбільш швидко випущених і найпопулярніших сертифікатів початкового рівня стандартних SSL-сертифікатів в індустрії забезпечення безпеки з'єднань типу сервер-сервер. Він має простий процес перевірки домену, де необхідно підтвердити право власності на домен, а потім авторизувати видачу сертифіката. Сертифікат RapidSSL має 256-бітове шифрування і необмежені серверні ліцензії. Це гарне і швидке рішення для забезпечення безпечного з'єднання HTTPS між серверами за дуже низькою ціною.

Сертифікат SSL використовує дві пари ключів: відкритий і закритий ключі для шифрування і дешифрування повідомлення. Відкритий ключ бачать всі, але для розшифровки особистого повідомлення необхідний закритий ключ. Без закритого ключа зашифроване повідомлення не має сенсу - і марно для хакерів, навіть якщо вони можуть перехопити повідомлення. Повідомлення стає нерозбірливим, тому що воно з'являється як комбінація випадкового хеша в рядку. Для безпеки сайту SSL є ідеальним рішенням. Сертифікат SSL розроблений з використанням новітнього і надійного 256-бітного шифрування, яке важко зламати. Сертифікат SSL включає новітній алгоритм хешування SHA2, який є більш безпечним, ніж SHA1. Сертифікат SSL шифрує ваш веб-сайт за допомогою двох пар ключів: особистого і відкритого ключів.