SSL сертифікати для сайтів агропідприємств, сільськогосподарських фірм, тваринницьких організацій Україна
Логотип Веб Траст департамента адграфикс

SSL сертифікати для захисту сайту агрофірм, тваринницьких господарства, елеваторів та інші

GeoTrust
True Business ID OV

1 год - 3600 грн.

затраты в сутки на защиту одного сайта: 9.86 грн.

Thawte
SSL Web Server OV

1 год - 3960 грн.

затраты в сутки на защиту одного сайта: 10.85 грн.

DigiCert
Basic SSL OV

1 год - 10720 грн.

затраты в сутки на защиту одного сайта: 29.37 грн.

GeoTrust
True Business ID EV

1 год - 8800 грн.

затраты в сутки на защиту одного сайта: 24.11 грн.

Иконка перехода на показ SSL сертификатов для защиты нескольких сайтов сільськогосподарської компанії Показать SSL сертификаты для защиты нескольких сайтов сільськогосподарської компанії

Більшість випадків крадіжки особистих даних відбуваються в результаті «фішингу». Це процес, при якому людина або група претендує на те, щоб стати іншим законним веб-сайтом або службою, щоб обманним шляхом змусити вас надати цінну інформацію. Наприклад, ви можете отримати електронного листа від вашого банку з проханням підтвердити свої контактні дані або платіжні дані. Як тільки ви використовуєте надане посилання, щоб увійти на їх сайт і ввести свої дані, ця інформація буде вкрадена. SSL може запобігти фішинговим атакам, надаючи законним веб-сайтам авторитетне підтвердження.

Ви повинні оснастити свій веб-сайт сертифікатом SSL, щоб користувачі могли відрізнити ваш веб-сайт від шахрайського. Це зведе до мінімуму ймовірність того, що хтось успішно вкраде інформацію про користувачів вашого сайту. На жаль, SSL не може дати 100% гарантію того, що ваш сайт не буде зламаний. Крім використання SSL і належних заходів безпеки, також важливо проявляти обережність і навчати всіх своїх співробітників правилам безпеки в Інтернеті. SSL може просто запобігти «підслуховування» ваших дій третіми особами і мінімізувати шанси фішингових агентів вкрасти особистісну інформацію з вашого сайту. Таким чином, SSL надає вам інструменти, необхідні для забезпечення безпеки. Вам залишається бути обережним і пильним.