Вибір SSL сертифікату для сайту транспортної фірми, вокзалу, автостанції, аеропорту Україна
Логотип Веб Траст департамента адграфикс

SSL сертифікати для захисту логістичних і транспортних компаній

GeoTrust
True Business ID EV

1 год - 8800 грн.

затраты в сутки на защиту одного сайта: 24.11 грн.

Thawte
SSL Web Server EV

1 год - 9800 грн.

затраты в сутки на защиту одного сайта: 26.85 грн.

Thawte
SSL Web Server OV

1 год - 3960 грн.

затраты в сутки на защиту одного сайта: 10.85 грн.

DigiCert
Basic SSL OV

1 год - 10720 грн.

затраты в сутки на защиту одного сайта: 29.37 грн.

Иконка перехода на показ SSL сертификатов для защиты нескольких сайтов логістичних і транспортних компаній Показать SSL сертификаты для защиты нескольких сайтов логістичних і транспортних компаній

Недооцінка важливості кібербезпеки має дуже високу ціну. Шифрування є одним з найбільш ефективних методів підвищення кібербезпеки. При першому варіанті конфіденційна інформація про клієнта - імена користувачів, паролі, банківські реквізити і т. д. - може бути захищена за допомогою шифрування. Цей процес нелегко пояснити, але його можна підсумувати, використовуючи унікальний код, який дозволяє одержувачеві розшифрувати дані, необхідні для транзакції. Таким чином, крадіжка таких даних не має сенсу для кіберзлочинців, які не зможуть їх розшифрувати. Ще одним відмінним ресурсом для оптимізації безпеки в інтернет є сертифікати безпеки. Йдеться про цифрову ідентифікації, здатної перевіряти особистість користувачів, а також їх «людяність» - більшість кібератак здійснюються ботами. Сертифікати SSL є найбільш широко використовуваними і заслуговують докладного вивчення. Цей сертифікат безпеки, також відомий як рівень захищених сокетів, став одним з обов'язкових вимог Інтернету. Він використовується як великими компаніями, так і блогерами. Його метою є захист ваших транзакцій даних між веб-сайтом і його відвідувачами.

Ідентифікувати сайти з SSL-сертифікатами дуже просто: в браузері з'являється зелений замок, який вказує користувачам, що всі їхні дані в безпеці.