Рекомендації по вибору SSL сертифікату для захисту сайтів страхових компаній Україна
Логотип Веб Траст департамента адграфикс

SSL сертифікати для захисту сайту страхових компаній

DigiCert-VIP
Secure Site EV

1 год - 34600 грн.

затраты в сутки на защиту одного сайта: 94.79 грн.

DigiCert
Basic SSL EV

1 год - 15920 грн.

затраты в сутки на защиту одного сайта: 43.62 грн.

Thawte
SSL Web Server EV

1 год - 9800 грн.

затраты в сутки на защиту одного сайта: 26.85 грн.

GeoTrust
True Business ID EV

1 год - 8800 грн.

затраты в сутки на защиту одного сайта: 24.11 грн.

Иконка перехода на показ SSL сертификатов для защиты нескольких сайтов страхової компанії Показать SSL сертификаты для защиты нескольких сайтов страхової компанії

Розширена перевірка підвищує довіру і допомагає збільшити продажі для будь-якої компанії. З кожним днем ​​все більше і більше підприємств електронної комерції приходять в інтернет, продаючи свої товари і послуги. Результатом є ринок без нестачі гравців, що борються за увагу споживачів, що робить пошук способів виділитися і диференціювати себе ще більш важливим. Один з кращих способів зробити - використовувати SSL-сертифікат розширеної перевірки на своєму веб-сайті. Інтернет величезний, з безліччю інших конкурентів, які також борються за бізнес ваших потенційних клієнтів.

EV SSL-сертифікати дуже важливі для електронної комерції. Пройшовши розширену перевірку, на вашому сайті буде відображатися безпомилковий індикатор довіри: зелений адресний рядок. Вона підтверджує що ваш бізнес легітимний, як і назва вашої компанії і країна походження, яка відображається поруч з URL-адресою в адресному рядку. Звичайно, вам все ще потрібно мати хороший веб-сайт і продавати хороші продукти, але з сертифікатом EV SSL, коли ваші відвідувачі побачать адресний рядок, вони напевно дізнаються, що ваша компанія легітимна. І це гарний початок.