Поради та Рекомендації по вибору SSL сертифікату для готелів захист сайтів бронювання номерів Україна
Логотип Веб Траст департамента адграфикс

SSL сертифікати для захисту сайту санаторію, готелю, пансіонату, будинку відпочинку

DigiCert-VIP
Secure Site EV

1 год - 34600 грн.

затраты в сутки на защиту одного сайта: 94.79 грн.

DigiCert
Basic SSL EV

1 год - 15920 грн.

затраты в сутки на защиту одного сайта: 43.62 грн.

Thawte
SSL Web Server EV

1 год - 9800 грн.

затраты в сутки на защиту одного сайта: 26.85 грн.

DigiCert-VIP
Secure Site OV

1 год - 13200 грн.

затраты в сутки на защиту одного сайта: 36.16 грн.

Иконка перехода на показ SSL сертификатов для защиты нескольких сайтов готелів Показать SSL сертификаты для защиты нескольких сайтов готелів

SSL-сертифікат має дві важливі функції 1 SSL-шифрування, яке дозволяє користувачеві безпечно передавати дані через Інтернет 2Перевірка чи є бізнес законним чи ні

Коли користувач отримує доступ до захищеного веб-сайту SSL, браузер намагається підключитися до цього зашифрованого SSL-сайту. Потім браузер просить веб-сервер ідентифікувати себе. Для ідентифікації сервери відправляють копію SSL-сертифіката в браузер. Браузер аналізує сертифікат і перевіряє, довіряти йому чи ні. Якщо браузер довіряє сертифікату, він відправляє повідомлення на сервер. Після цього, щоб почати сеанс з шифруванням SSL, сервер відправляє підтвердження з цифровим підписом в браузер. Тепер дані, спільно використовувані браузером і сервером, шифруються, і з'являється HTTPS.

Існує 3 рівня надійності ССЛ сертифікатів для веб-безпеки 1 Перевірка домену 2 Перевірка організації 3 Розширена перевірка. У разі перевірки сертифіката для організації (OV) або розширеної перевірки (EV) сертифіката перевірка ділових документів є обов'язковою. Тут користувач повинен надати документи, необхідні центром сертифікації. Після перевірки, якщо документи відповідають вимогам ЦС, він стверджує сертифікат.

При успішному встановленні сертифіката на сервер, сайт стає готовим з HTTPS. Тепер захищене з'єднання встановлюється, коли відвідувач відвідує цей зашифрований SSL-сайт.