SSL сертифікати для захисту сайту освітнього закладу Україна
Логотип Веб Траст департамента адграфикс

SSL сертифікати для захисту сайтів семінарів, шкіл, вузів та інших навчальних закладів

GeoTrust
Geotrust DV

1 год - 3000 грн.

затраты в сутки на защиту одного сайта: 8.22 грн.

GeoTrust
True Business ID OV

1 год - 3600 грн.

затраты в сутки на защиту одного сайта: 9.86 грн.

Thawte
SSL Web Server OV

1 год - 3960 грн.

затраты в сутки на защиту одного сайта: 10.85 грн.

GeoTrust
True Business ID EV

1 год - 8800 грн.

затраты в сутки на защиту одного сайта: 24.11 грн.

Иконка перехода на показ SSL сертификатов для защиты нескольких сайтов навчального закладу Показать SSL сертификаты для защиты нескольких сайтов навчального закладу

SSL є абревіатурою від Secure Sockets Layer і являє собою глобальну стандартну технологію безпеки, яка забезпечує шифрований зв'язок між веб-браузером і веб-сервером. Основна мета цього криптографічного протоколу - забезпечити безпеку захищеного зв'язку в Інтернеті. Ця глобальна стандартна технологія використовується мільйонами онлайн-компаній для зниження ризику крадіжки конфіденційної інформації сторонніми особами. По суті, він дозволяє вести особисту розмову тільки між двома передбачуваними сторонами. Ваш браузер (ви) і веб-сайт (сервер, на якому знаходиться веб-сайт).

Сертифікат SSL - це файл з цифровим підписом, випущений для певного доменного імені. Сертифікат матиме підпис емітента, серійний номер і термін дії. Сертифікат повинен бути спочатку встановлений на сервері, і після завершення установки ви можете отримати доступ до служб через HTTPS або будь-які інші протоколи SSL, такі як FTP. Так, наприклад, якщо ви хочете безпечно завантажувати файли через ваш протокол передачі файлів (FTP) при оновленні веб-сайту, ви можете зробити це через SSL-сертифікат. Дуже важливо, щоб SSL розпізнавався всіма основними браузерами, в іншому випадку користувачі, які отримують доступ до веб-сайту, просто отримають попередження (SSL не розпізнає) замість веб-сайту.