Рекомендації по вибору SSL сертифікату для захисту бренду і підтвердження товарного знака Україна
Логотип Веб Траст департамента адграфикс

SSL сертифікати для захисту торгової марки, бренду

GeoTrust
True Business ID EV

1 год - 8800 грн.

затраты в сутки на защиту одного сайта: 24.11 грн.

Thawte
SSL Web Server EV

1 год - 9800 грн.

затраты в сутки на защиту одного сайта: 26.85 грн.

DigiCert
Basic SSL EV

1 год - 15920 грн.

затраты в сутки на защиту одного сайта: 43.62 грн.

DigiCert-VIP
Secure Site EV

1 год - 34600 грн.

затраты в сутки на защиту одного сайта: 94.79 грн.

Иконка перехода на показ SSL сертификатов для защиты нескольких сайтов бренду і торгової марки Показать SSL сертификаты для защиты нескольких сайтов бренду і торгової марки

Преміум-функції DigiCert VIP SSL

Сканування на уразливості поширюється виключно на сертифікати DigiCert VIP SSL преміум-класу і надає докладний звіт про потенційні вразливості вашого веб-сайту. Якщо у вас не виправлені або неправильно налаштовані служби або програмне забезпечення, це автоматичне щомісячне сканування дозволить вам дізнатися, як вирішити проблему із здійсненними звітами.

Сканування шкідливих програм застосовується виключно для деяких сертифікатів DigiCert VIP, функція сканування на наявність шкідливих програм регулярно проводиться на вашому сайті, щоб гарантувати, що ваш сайт не був заражений. Якщо у вас виявлено наявність шкідливого коду, вам відразу ж відправляється по електронній пошті повідомлення, щоб ви могли швидко вирішити проблему. Заражені сайти ризикують заразити своїх відвідувачів і потрапити в чорний список пошукових систем.

ECC - це новий математичний алгоритм, який забезпечує порівнянну безпеку з широко використовуваним алгоритмом RSA, використовуючи при цьому меншу кількість бітів, що означає більш легкі і швидкі з'єднання і підвищену продуктивність без збитку для безпеки.