SSL сертифікати для захисту продажів в інтернет Україна
Логотип Веб Траст департамента адграфикс

SSL сертифікати для сайта інтернет магазинів ТОВ і АТ

DigiCert-VIP
Secure Site OV

1 год - 13200 грн.

затраты в сутки на защиту одного сайта: 36.16 грн.

DigiCert
Basic SSL EV

1 год - 15920 грн.

затраты в сутки на защиту одного сайта: 43.62 грн.

Thawte
SSL Web Server EV

1 год - 9800 грн.

затраты в сутки на защиту одного сайта: 26.85 грн.

DigiCert-VIP
Secure Site EV

1 год - 34600 грн.

затраты в сутки на защиту одного сайта: 94.79 грн.

Иконка перехода на показ SSL сертификатов для защиты нескольких сайтов інтернет магазину юридичних осіб (ТОВ і АТ) Показать SSL сертификаты для защиты нескольких сайтов інтернет магазину юридичних осіб (ТОВ і АТ)

Розширена перевірка підвищує довіру і допомагає збільшити продажі для будь-якої компанії. Електронна комерція - зростаюча галузь, з кожним днем ​​все більше і більше підприємств електронної комерції приходять в інтернет, продаючи свої товари і намагаючись претендувати на частину цих солодких і солодких грошей. Результатом є ринок без нестачі гравців, що борються за увагу споживачів, що робить пошук способів виділитися і диференціювати себе ще більш важливим. Один з кращих способів зробити це для нової компанії електронної комерції - використовувати SSL-сертифікат розширеної перевірки на своєму веб-сайті. Інтернет величезний, з безліччю інших конкурентів, які також борються за бізнес ваших потенційних клієнтів. У вас є один шанс справити перше враження, і якщо люди не довіряють вам після цього першого враження, ваш бізнес на межі.

EV SSL-сертифікати важливі для електронної комерції. Пройшовши розширену перевірку, на вашому сайті буде відображатися безпомилковий індикатор довіри: зелений адресний рядок. Ніщо не вселяє довіри тому, що ваш бізнес легітимний, як назва вашої компанії і країна походження, яка відображається поруч з URL-адресою в адресному рядку. Звичайно, вам все ще потрібно мати хороший веб-сайт і продавати хороші продукти, але з сертифікатом EV SSL, коли ваші відвідувачі побачать свій адресний рядок, вони напевно дізнаються, що ваша компанія легітимна. Використання сертифікату EV SSL покращує продажу і покращує ранжування в пошукових системах.