SSL сертифікати для захисту сайту територіальної громади та органів влади Україна
Логотип Веб Траст департамента адграфикс

SSL сертифікати для захисту сайта ОТГ

Thawte
SSL123 DV

1 год - 1480 грн.

затраты в сутки на защиту одного сайта: 4.05 грн.

Thawte
SSL Web Server OV

1 год - 3960 грн.

затраты в сутки на защиту одного сайта: 10.85 грн.

Thawte
SSL Web Server EV

1 год - 9800 грн.

затраты в сутки на защиту одного сайта: 26.85 грн.

Иконка перехода на показ SSL сертификатов для защиты нескольких сайтов ОТГ Показать SSL сертификаты для защиты нескольких сайтов ОТГ

В Україні створено 1469 територіальних громад (включаючи 31 територіальну громаду на неконтрольованій території в межах Донецької та Луганської областей). Кожна громада повинна зробити все, що в її силах, щоб жителі отримували оперативну та професійну допомогу з усіх життєво важливих питань. Децентралізація створює для цього великі можливості - є сили на місцях, є ресурси. Але крім того, громадам потрібно розвивати розуміння власної відповідальності за добробут своїх жителів. Децентралізація допоможе зробити державні послуги зручними, якісними та прозорими, а люди матимуть можливість покращити якість життя у своїх громадах. Розвиток електронних послуг є важливим у цьому процесі. Завдяки інструментам електронної демократії громадяни зможуть впливати на процес прийняття рішень урядом та посилювати свій вплив на політику як на національному, так і на місцевому рівнях. Запровадивши електронне урядування в ОТГ, влада оптимізуватиме свої робочі процеси та заощадить час, а суспільство в цілому матиме мінімізацію корупційних ризиків та більш ефективне підзвітне управління.

Ми живемо в той час, коли країни, міста та громади або трансформуються, щоб жити в цифровому світі, або припиняють своє існування. Після реформи децентралізації ОТГ змогли управляти самостійно надходженнями до своїх бюджетів. В тому числі витратити їх на оцифрування та підключення до інтернету. Інтернетизація OTГ передбачає зв’язок усіх ключових юридичних осіб у громаді: сільські ради, амбулаторії, школи, центри безпеки, центри адміністративних послуг, молодіжні / соціально-культурні центри, створення зон WiFi. Відповідно до чинного законодавства кожна ОТГ повинна мати веб-сайт. Значно ширше охоплення та спілкування з Інтернет-аудиторією забезпечує інтеграція веб-сайту OTГ із соціальними мережами - Facebook, Twitter, створення каналу Youtube для розміщення відеоінформації тощо.

А тому для кожного ОТГ важливою є довіра до вашого веб-сайту ваших відвідувачів та пошукових систем та забезпечення надійного захисту інформації. Працівники ОТГ повинні потурбуватися про встановлення сертифікатів безпеки - SSL-сертифікатів. На сайті з SSL-сертифікатом веб-переглядач використовує безпечне з’єднання. Це надійний засіб захисту будь-якої інформації користувачів в Інтернеті.