Захист сайта сертифікатом SSL великого бізнесу, великих підприємств і приватних компаній Україна
Логотип Веб Траст департамента адграфикс

SSL сертифікати для захисту сайту великих підприємств - лідерів ринку

Thawte
SSL Web Server EV

1 год - 9800 грн.

затраты в сутки на защиту одного сайта: 26.85 грн.

DigiCert
Basic SSL EV

1 год - 15920 грн.

затраты в сутки на защиту одного сайта: 43.62 грн.

DigiCert-VIP
Secure Site EV

1 год - 34600 грн.

затраты в сутки на защиту одного сайта: 94.79 грн.

DigiCert-VIP
Secure Site Pro EV

1 год - 52000 грн.

затраты в сутки на защиту одного сайта: 142.47 грн.

Иконка перехода на показ SSL сертификатов для защиты нескольких сайтов великого підприємства, лідера ринку Показать SSL сертификаты для защиты нескольких сайтов великого підприємства, лідера ринку

Чим більше організація, тим дорожче обходиться неправильний вибір SSL. У корпоративному світі одна помилка SSL може привести до припинення роботи сайтів, швидкого зниження онлайн-транзакцій, поганим відгуками, проблема, яка може стати вірусною, і дорого обійтися підприємству.

EV SSL або SSL з розширеною перевіркою - комплексні функції, максимальна безпека і довіра

EV SSL-сертифікати є варіантом рішень SSL і використовуються найбільш шанованими і надійними організаціями по всьому світу. Процес перевірки більш ретельний, ніж з сертифікатами DV та OV, зазвичай займає від 1 до 5 робочих днів. Але вибір вищого значення EV SSL-сертифіката винагороджує вашу організацію на найвищому рівні довіри, що може привести до великих переходів і величезному потенціалу для повернення інвестицій.

Зелений означає GO!
Великий ряд індикаторів довіри, що підвищують довіру, - це зелений адресний рядок, який відображає назву вашої організації прямо в рядку браузера поруч з вашим URL. Це найбільш впізнаваний символ довіри в мережі, і відвідувачі помітять, що ваш сайт безпечний для їх бізнесу.

Багатофункціональний пакет
На додаток до зеленого адресного рядка сертифікати EV включають всі інші індикатори довіри для браузерів. Значок замка і «https» активовані. Зрозуміло, ці сертифікати також шифруються по найсуворішим галузевим стандартам. А перевірені організаційні дані додаються до деталей сертифіката, а також до динамічної печатки сайту вищого рівня від видаючого центру сертифікації (ЦС).

Мудре вкладення
Потенційна рентабельність інвестицій невелика, якщо використовувати більш базові сертифікати DV SSL і OV SSL, але переваги розширеної перевірки можуть допомогти в створенні бізнесу. Ви не тільки встановлюєте більш стабільний і безпечний досвід для клієнтів, але і даєте їм привід довіряти своїй організації більш ніж конкуренту, у якого немає сертифікату EV SSL. Крім того, у міру того як EV швидко стає все популярнішим, число яких за останні два роки збільшилася втричі, незабаром комерційна життєздатність будь-якого сайту без цього зеленого адресного рядка, що світиться, стане особливо проблематичною.