Рекомендації по вибору SSL сертифікату для тестування сайтів Україна
Логотип Веб Траст департамента адграфикс

SSL сертифікати для тестування безпеки сайту

Rapid
RapidSSL DV

1 год - 600 грн.

затраты в сутки на защиту одного сайта: 1.64 грн.

GeoTrust
Geotrust DV

1 год - 3000 грн.

затраты в сутки на защиту одного сайта: 8.22 грн.

Thawte
SSL123 DV

1 год - 1480 грн.

затраты в сутки на защиту одного сайта: 4.05 грн.

іконка переходу на показ ССЛ сертифікатів для тестування захисту декількох сайтів Показати SSL сертифікати для тестування захисту декількох сайтів одним сертифікатом

Неправильне керування і використання сертифікатів може привести до катастрофічних наслідків.

Цифрові сертифікати повсюдно використовуються у всій ІТ-інфраструктурі для підтвердження автентичності програмного процесу, коли він підключається до іншого через будь-яку комп'ютерну мережу, включаючи Інтернет. Ці сертифікати допускають безліч різних обставин, включно з'єднання з веб-серверами (TLS / SSL), оновлення програмного забезпечення (підпис коду), шифрування електронної пошти (S / MIME), а також зв'язок і управління пристроями Інтернету речей (сертифікати IoT). Більшість систем вимагають наявності чинного сертифіката, перш ніж вони дозволять зашифровані повідомлення. Це тому, що шифрування само по собі не є захистом, якщо зашифрована інформація передається не з того боку.

Кожен сертифікат містить конкретну інформацію про особу організації, яка його використовує. Ця інформація залежить від варіантів використання, але може включати назву і місце розташування компанії, ім'я домену веб-сертифікатів або інші дані. Сертифікати повинні бути видані «Центром сертифікації» (або ЦС), якому довіряють системи в цій мережі. Для чисто внутрішніх випадків використання, таких як сертифікати корпоративних пристроїв або мережі IoT, компанія, якій належать пристрої, може бути центром сертифікації, але для використання через загальнодоступний Інтернет (наприклад, веб-сайти, з'єднання між серверами або електронну пошту), сертифікат повинен виходити з загального центру сертифікації з корінням, яким універсально довіряють в Інтернеті. Цифрові сертифікати майже повсюдно поширені в сучасних ІТ-системах і необхідні для безпечного і правильного функціонування цифрових пристроїв і послуг, які ми всі використовуємо щодня.