Fingerprint відбиток сертифіката Україна
Логотип Веб Траст департамента адграфикс

Відбиток SSL сертифіката

SSL Certificate Fingerprint Check. WebTrust Ukraine Service

Ваш сертификат ( * Вміст у форматі ASCII )

условие предоставления сервиса - Слава Украине! СЛАВА УКРАЇНІ !


* Натискаючи кнопку Ви даєте згоду на обробку даних, що використовуються в даному сервісі.


Сервіс обробляє ваш запит. Будь ласка дочекайтеся результату.

А що ж таке відбиток сертифіката?
Відбиток сертифіката (Certificate thumbprint) - це так званий хеш сертифіката, який був вирахуваний за всіма даними сертифіката та його підписом. Відбитки насамперед використовуються в якості унікальних ідентифікаторів для сертифікатів, а також в додатках при прийнятті рішень про довіру, в файлах конфігурації. Відбитки зазвичай відображаються в інтерфейсах.

Отримують відбитки за допомогою хеш функції, тобто своєрідного перетворення інформації за допомогою математичних алгоритмів в невеликий рядок, що має визначену довжину. Для хешування сертифікатів використовують наступні алгоритми: md5 sha1 sha2.

Message Digest 5 або більш звичне MD5 - це 128 бітний алгоритм хешування, створений на початку 90 років. Його основне призначення - це створення унікальних відбитків довільної довжини або так званий довгий набір символів. md5 хеш замінив собою більш стару 4 версію Message Digest, який був побудований на базі 32 бітного алгоритму. Ще один алгоритм хешування, що використовується в криптографії - sha 1 або Secure Hash Algorithm 1. sha 1 - це 160-бітний алгоритм. У 2002 році в США розроблено і опубліковано хеш-функцію SHA-2. Дана функція працює на основі структури Меркла-Демґарда, коли основний текст розбивається на блоки, а потім обробляється кожен блок окремо і результати сумуються.

Якщо ви хочете бути впевненим, що ваш сертифікат справжній і коректний, то вам потрібно перевірити чи відповідає цифровий відбиток сертифіката вказаному хешу сертифікату. Якщо співпадають, то даний сертифіката справжній і коректний. Якщо ви хочете перевірити чи відповідає відбиток сертифіката вашому сертифікату, то ви це можете швидко і якісно зробити на нашому сервісі SSL Certificate Fingerprint Check.