On Line Конвертер PEM-->DER трансформація сертифікатів Україна
Логотип Веб Траст департамента адграфикс

On-line конвертер формата сертифіката PEM --> DER

PEM to DER converter. WebTrust Ukraine Service

Ваш сертифікат ( * Вміст у форматі ASCII )

условие предоставления сервиса - Слава Украине! СЛАВА УКРАЇНІ !


* Натискаючи кнопку Ви даєте згоду на обробку даних, що використовуються в даному сервісі.


Сервіс обробляє ваш запит. Будь ласка дочекайтеся результату.

Для того, щоб успішно установити і забезпечити функціонування SSL сертифікатів на різноманітних платформах і пристроях, досить часто їх необхідно надати в різних форматах. Наприклад, сервери Windows використовують PFX файли, для Apache серверів необхідні PEM файли з розширенням .crt або .cer.

Найбільш популярний формат серед сертифікаційних центрів - це РЕМ. Сертифікати у РЕМ форматі можуть мати розширення .pem, .crt, .cer, і .key (файл приватного ключа). PEM-формат найчастіше використовується для серверних сертифікатів, проміжних сертифікатів та приватних ключів. Сертифікати в форматі PEM використовуються для різних серверів, включаючи Apache і т.д. У деяких випадках PEM-сертифікат і приватний ключ можуть бути об'єднані в окремий файл, проте для більшості платформ сертифікат і приватний ключ повинні бути розділені між собою.

DER формат - це бінарний тип сертифіката. Будь-які сертифікати і приватні ключі можуть бути представлені в форматі DER. Зазвичай цей формат використовується з платформою Java. Файли в форматі DER можуть мати розширення .der або .cer. Єдина відмінність між ними - це рядки BEGIN / END. Файли у PEM форматі найчастіше використовується розширення файлу .cer, але деколи можна зустріти і розширення файлу .der. Тому щоб відрізнити SSL сертифікат у форматі PEM від формату DER, слід відкрити його в текстовому редакторі і знайти теги початку і закінчення сертифіката (BEGIN / END).

Якщо вам необхідно конвертувати файл у PEM-форматі у формат DER, то Ви можете скористатися нашим сервісом. Для успішної конвертації сертифіката в форматі PEM в бінарний формат DER, потрібно лише файл SSL сертифіката. Зазвичай, ви його отримуєте разом з проміжними сертифікатами. В назві такого сертифікту зазначено ім'я вашого домену.