Перевірка відповідності SSL сертифікату та Приватного ключа якщо виникли сумніви Україна
Логотип Веб Траст департамента адграфикс

Перевірка відповідності запиту CSR та Сертифікату SSL

SSL to CSR Check. WebTrust Ukraine Service

Ваш запит CSR ( * Вміст у форматі ASCII )

Ваш SSL сертифікат ( * Вміст у форматі ASCII )

условие предоставления сервиса - Слава Украине! СЛАВА УКРАЇНІ !


* Натискаючи кнопку Ви даєте згоду на обробку даних, що використовуються в даному сервісі.


Сервіс обробляє ваш запит. Будь ласка дочекайтеся результату.

Для отримання будь-якого сертифікату необхідний CSR - запит на підписання сертифікату. Це невеликий кодований текстовий файл, що містить інформацію про організацію та домен, який ви хочете захистити. Він необхідний для активації цифрового сертифіката SSL і, як правило, генерується на сервері, на якому повинен бути встановлений сертифікат.

CSR подається до Органу з сертифікації та використовується для створення сертифіката. Якщо Ви згенерили CSR запит і отримали сертифікат, то Ви повинні провірити його відповідність даному запиту. Тому що Ви може виявити помилку типу: приватний ключ та сертифікат не відповідають. Можуть з'явитись і ряд інших невідповідностей та помилок. Адже SSL-сертифікат може бути встановлений на сервер тільки з тим приватним ключем, який був згенерований під час відповідного CSR запиту при замовленні сертифіката. Якщо приватний ключ не буде відповідати сертифікату, то в такому випадку вам не вдасться встановити сертифікат на сервер. Панель управління видаватиме помилку про невідповідність пари ключа / сертифікату. Це правило було встановлено індустрією SSL для забезпечення безпеки і запобігання випуску підроблених сертифікатів.

Якщо ви працюєте з численними SSL-сертифікатами, ви можете зіткнутися з такою проблемою: незрозуміло, до якого сертифікату належить той чи інший приватний ключ. Те ж саме характерно і для CSR - не завжди зрозуміло, який CSR відповідає тому чи іншому приватному ключу. Перевірка відповідності SSL-сертифікатів їх CSR запитам може бути якісно та швидко виконана на цьому сервісі.