DNS CNAME Check Online діагностика записів CNAME в DNS для дозволу випуску SSL сертифікатів Центром сертифікатів Україна
Логотип Веб Траст департамента адграфикс

DNS CNAME Checker On-Line Перевірка CNAME записів в DNS домена

Host IP Port Result

CNAME DNS Checker. WebTrust Ukraine Service
Host

условие предоставления сервиса - Слава Украине! СЛАВА УКРАЇНІ !


* Натискаючи кнопку Ви даєте згоду на обробку даних, що використовуються в даному сервісі.


Сервіс обробляє ваш запит. Будь ласка дочекайтеся результату.

CNAME або Canonical Name - це запис у системі доменних імен (DNS), який визначає, де хто може знайти ваші веб-сторінки.

Запис CNAME - це запис DNS, який псевдонімує одне доменне ім'я до іншого. Записи CNAME також називаються "псевдонімами" та "канонічними записами імен". FQDN запису CNAME (повністю кваліфіковане ім'я домену) не може бути таким же, як FQDN будь-якого іншого запису DNS. Це обмеження існує як для запобігання присутності суперечливої ​​інформації в DNS, так і для використання кешованих записів CNAME без виконання додаткових запитів. Аналогічно, ви не можете мати більше одного запису CNAME для будь-якого FQDN.

DNS CNAME Check Service може контролювати ваші записи CNAME та повідомляти вас, якщо вони стають нерозв’язуваними, або починають псевдонім для неправильного доменного імені. Ви можете використовувати CNAME, щоб пов’язати власний домен зі своїм піддоменом. Запис канонічного імені (CNAME) використовується в системі доменних імен (DNS) для створення псевдоніму від одного доменного імені до іншого доменного імені. Поширений приклад - піддомен www, який надається як псевдонім до імені кореневого домену - користувачі, які отримують доступ до “www.example.com”,називаються кореневим доменом (або вершиною зони DNS) “www.ssl-certificate.com.ua”.

Кілька поширених застосувань записів CNAME: - надання окремого імені хоста для конкретних служб, таких як електронна пошта або FTP, і посилання ​​цього хоста на кореневий домен; - багато сервісів надають субдомен для кожного клієнта в домені постачальника послуг і використовують CNAME для посилання на домен клієнта - реєстрація одного і того ж домену в кількох країнах та посилання ​​версій країни на основний домен .com; - посилання ​​від кількох веб-сайтів, що належать одній організації, на основний веб-сайт.

Яким же чином відбувається процес перевірки DNS для записів CNAME? Клієнт DNS (наприклад, браузер або мережевий пристрій) запитує адресу ssl.net.ua, і створює запит DNS. Request DNS отримує запит і знаходить авторитетний сервер імен, що містить файл DNS Zone із записами DNS для домену “ssl.net.ua”. Запит DNS вирішено, і запис CNAME повертається клієнтові.

Клієнт розуміє, що www.sslcertificate.com.ua - це лише псевдонім для реальної адреси "sslcertificate.com.ua" і видає новий DNS-запит для "sslcertificate.com.ua". Процес повторюється, і resolver повертає запис A для "sslcertificate.com", що містить IP-адресу. Тепер клієнт DNS підключається до "sslcertificate.com.ua" за допомогою своєї IP-адреси.