Перевірка ланцюжка сертифікатів on-line параметри SSL сертифікату діагностика HTTPS з'єднання Україна
Логотип Веб Траст департамента адграфикс

Certificate Chain check
Перевірка ланцюжка сертифікатів - ієрархія підписів

Certificate Chain Check. WebTrust Ukraine Service

Ваш сертифікат ( * Вміст у форматі ASCII )

Ким підписаний ( * Вміст у форматі ASCII )

условие предоставления сервиса - Слава Украине! СЛАВА УКРАЇНІ !


* Натискаючи кнопку Ви даєте згоду на обробку даних, що використовуються в даному сервісі.


Сервіс обробляє ваш запит. Будь ласка дочекайтеся результату.

При встановленні сертифіката SSL вам потрібно встановити не лише сертифікат вашого веб-сайту, але й один або кілька проміжних (так званих ланцюгів) сертифікатів?

Якщо не встановити правильний ланцюг, то це може спричинити помилки сертифікатів у веб-переглядачах, відволікаючи відвідувачів від вашого сайту. Якщо ви не встановите проміжний сертифікат SSL, ви перериваєте ланцюжок сертифікатів. Це означає, що ви створюєте розрив між конкретним (кінцевим або проміжним) сертифікатом та його емітентом. Якщо пристрій не може знайти довіреного видавця сертифіката, то всьому ланцюжку від проміжного сертифіката до остаточного сертифікату не можна довіряти.Як результат, остаточному сертифікату не можна буде довіряти. У веб-браузерах з’явиться помилка «Недійсний сертифікат» або «Сертифікат не довірений».

Деяке програмне забезпечення вимагає розмістити ланцюжок сертифікатів вашого сайту та ваш приватний ключ в окремі файли, в той час як інше програмне забезпечення вимагає розміщення їх в одному файлі.

Цей сайт перевіряє, чи ваш сервер обслуговує правильний ланцюжок сертифікатів, повідомляє вам, який ланцюжок ви повинні обслуговувати, і допомагає налаштувати ваш сервер для коректної роботи.