Перевірка установки SSL сертифікату HTTPS на сайті Україна
Логотип Веб Траст департамента адграфикс

Перевірка HTTPS з'єднання з сайтом

Просто встановити SSL-сертифікат недостатньо - Ви повинні переконатися, що ваш сервер також правильно налаштований. В іншому випадку ваші клієнти можуть як і раніше бачити повідомлення про помилки на вашому сайті.

Host IP Port Result

HTTPS Check. WebTrust Ukraine Service
Host IP Port SNI Подробнее о технологии SNI rfc3546 по умолчанию расширение SNI включено Оставьте галочку если ваш сервер использует SNI для вашего сайта. p.s. * если у вас нет собственного выделенного IP, Технология SNI позволяет использовать один общий IP для всех сертификатов на сервере

продублювати результат на email

условие предоставления сервиса - Слава Украине! СЛАВА УКРАЇНІ !


* Натискаючи кнопку Ви даєте згоду на обробку даних, що використовуються в даному сервісі.


Сервіс обробляє ваш запит. Будь ласка дочекайтеся результату.

HTTPS - це зашифрований протокол передачі гіпертексту, який використовується для передачі даних у всесвітній павутині. Основна відмінність між протоколами HTTP та HTTPS полягає в тому що, коли ми використовуємо HTTPS, то зв'язок між браузером користувача та сервером вашого веб-сайту шифрується додатково за допомогою SSL сертифікатів. Це дозволяє HTTPS забезпечити вищий рівень безпеки передачі даних. HTTPS захищає зв’язок між вашим веб-переглядачем та сервером від перехоплення та зловмисників. Це забезпечує конфіденційність, цілісність та автентифікацію переважній більшості сьогоднішнього трафіку.

Будь-який веб-сайт, який показує замочок в адресному рядку, використовує HTTPS. Якщо ви активно користуєтесь інтернетом, то повинні знати, що перехід на HTTPS дасть вам значний приріст у рейтингу. Зокрема, Google все частіше використовує HTTPS як позитивний чинник рейтингу. Тому більшість користувачів стали використовувати SSL-сертифікати та переходити на HTTPS.

HTTPS вказує, що додатковий рівень шифрування / аутентифікації був доданий між клієнтом та сервером. HTTPS повинен використовуватися будь-яким сайтом, який збирає конфіденційні дані клієнтів, такі як інформація про кредитні картки. Навіть для сайтів, які не збирають такі дані, перехід на https допомагає користувачам, покращуючи конфіденційність та загальну безпеку. HTTPS набагато безпечніше, ніж HTTP. Коли ви підключитесь до захищеного HTTPS-сервера - захищені сайти, такі як ваш банк, автоматично перенаправлять вас на HTTPS - ваш веб-браузер перевіряє сертифікат безпеки веб-сайту та перевіряє, чи виданий він законним органом сертифікації. Це допоможе вам переконатися що, якщо ви побачите "https://" в адресному рядку веб-браузера, ви фактично підключені до реального веб-сайту вашого банку. Компанія, яка видала сертифікат безпеки, поручається за них.

Але після встановлення SSL на своєму веб-сервері - не забудьте перевірити правильність налаштування вашого сервера. Це ви зможете зробити на HTTPS Check. WebTrust Ukraine Service.