Моніторинг роботи SSL сертифіката сайту on-line параметри SSL сертифікату діагностика HTTPS з'єднання Україна
Логотип Веб Траст департамента адграфикс

Моніторинг SSL сертифіката сайта

ВебТраст Україна буде уважно стежити за коректністю роботи вашого сервісу захищеного сертифікатом SSL. Моніторинг контролює так само заміну сертифіката і нагадає вам про необхідність продовження SSL сертифікату

Host IP Port Result

SSL Monitor. WebTrust Ukraine Service
Host IP Port SNI Подробнее о технологии SNI rfc3546 по умолчанию расширение SNI включено Оставьте галочку если ваш сервер использует SNI для вашего сайта. p.s. * если у вас нет собственного выделенного IP, Технология SNI позволяет использовать один общий IP для всех сертификатов на сервере

Звіти направляти на email

Проводити щоденний моніторинг
Нагадати мені про закінчення за
терміну дії сертифіката
90
60
30
5
1
днів

условие предоставления сервиса - Слава Украине! СЛАВА УКРАЇНІ !


* Натискаючи кнопку Ви даєте згоду на обробку даних, що використовуються в даному сервісі.


Сервіс обробляє ваш запит. Будь ласка дочекайтеся результату.

Сервіс буде щоденно перевіряти роботу вашого сертифіката SSL та відправляти звіт на вказану електронну адресу, а також нагадає вам про закінчення терміну дії сертифіката за 90, 60, 30, 5 та 1 день. Сервіс є безкоштовним.

Після того як Ви купили та встановили SSL сертифікат, то зазвичай більше не переймаєтесь цим питанням і не звертаєте уваги на кінцевий термін дії сертифікату. Однак одного чудового дня може статись так, що сайт не буде відкриватись відповідно до протоколу HTTPS. А у власників сертифікатів для поштових служб ситуація може виявитись ще гіршою, адже про те, що вам не прийшли поштові повідомлення, можете дізнатись набагато пізніше. Таке може відбуватись як у власників особистих сайтів, так і у різноманітних компаніях, як і в маленьких та середніх, так і у великих, адже це просто залежить від людського фактору. Щоб така ситуація не виникала, потрібно періодично моніторити свої сертифікати щодо кількості днів, які залишились до кінця їх дії.

Але не завжди вдається тримати ситуацію під контролем. Завжди виникає маса поточних справ, які необхідно терміново виконати. А до закінченя терміну дії сертифікату ще ніби-то є трохи часу. А ще у компаніях трапляється, що працівник, який відповідає за даний напрямок роботи, може раптово захворіти чи піти у відпустку. І тут несподівано виявляється, що сертифікат завтра закінчується. А продовжити терміново сертифікат не вдаєтся, тому що ніхто не памятає, хто і де купляв сертифікат і яким чином його продовжити. І бухгалтерія не виділяє так швидко кошти, тому що потрібно ще підписати певні документи.

Щоб такого не відбувалось, потрібно моніторити свої сертифікати за допомогою нашого сервісу SSL Monitor. WebTrust Ukraine Service в автоматичному режимі визначить термін закінчення дії вашого SSL сертифікату та повідомить про це будь-яким зручним для вас способом.