CRL список відкликаних сертифікатів Центрів сертифікації Україна
Логотип Веб Траст департамента адграфикс

Перегляд листа відкликання SSL сертифікатів Центру сертифікації CRL

Host IP Port Result

CA CRL Check. WebTrust Ukraine Service
CRL URL

условие предоставления сервиса - Слава Украине! СЛАВА УКРАЇНІ !


* Натискаючи кнопку Ви даєте згоду на обробку даних, що використовуються в даному сервісі.


Сервіс обробляє ваш запит. Будь ласка дочекайтеся результату.

Certificate Revokation List

  • http://cdp.rapidssl.com/RapidSSLRSACA2018.crl
  • http://cdp.geotrust.com/GeoTrustEVRSACA2018.crl
  • http://cdp.thawte.com/ThawteRSACA2018.crl
  • http://cdp.thawte.com/ThawteEVRSACA2018.crl
  • http://crl3.digicert.com/sha2-ev-server-g2.crl
  • http://crl4.digicert.com/sha2-ev-server-g2.crl

В сучасному світі важливим фактром безпеки при передачі інформації від клієнта до сервера є її шифрування. Вся інформація зашифровувається за допомогою SSL-сертифіката. Сертифікат є своєрідним публічним ключом, який завірено підтверджуючим центром.

Всі SSL-сертифікати, як правило, видаються на обмежений термін, після закінчення якого вони втрачають силу і повинні бути перевидані. Однак бувають випадки, коли сертифікат може бути відкликаний ще до закінчення терміну дії.

SSL сертифікат досить надійно захищає сайт, але безпека сайту може бути під загрозою навіть при наявності сертифіката. Це буває тоді, коли секретний ключ скомпроментовано і передавати дані стає дуже небезпечно. В цьому випадку сертифікат потрібно терміново відкликати. Особливо небезпечно, коли це сайт, де вводяться номери банківських карток чи паролі користувачів. Адже даною інформацією можуть скористатися шахраї.

Власники сертифікатів! Бережіть секретний ключ, адже його втрата чи компроментація призведе до відклику SSLсеритфіката. Адже якщо браузер знаходить сертифікат в CRL, то даний сертифікат не буде дійсним. А анульований сертифікат неможливо відновити. Доведеться купляти новий!

Бувають випадки, коли попередній власник домену більше не є власником цього домену або повністю припиняє свою діяльність. В таких випадках сертифікат також потрібно анулювати.

Трапляється інколи, що сертифікат виявляється підробленим. Це також є підставою для термінового відкликання сертифікату.

При випуску деяких SSL сертифікатів можуть бути допущені помилки у назві організації чи при внесенні інших даних власника сайту. Такий сертифікат також підлягає анулюванню.

Усі анульовані сертифікати потрапляють в список відкликаних сертифікатів або CRL. Кожен раз при з'єднанні з ресурсом браузер відвідувача перевіряє, анульований чи ні SSL-сертифікат, звіряючись із завантаженим списком CRL. Якщо знаходить сертифікат в списку CRL - показує попередження про помилку.