SSL Checker on-line Перевірка правильності установки SSL сертифікату. тест діагностика HTTPS Україна
Логотип Веб Траст департамента адграфикс

On-Line Перевірка SSL сертифікату на сервері SSLcheck

Host IP Port Result

SSL Checker. WebTrust Ukraine Service
Host IP Port SNI Подробнее о технологии SNI rfc3546 по умолчанию расширение SNI включено Оставьте галочку если ваш сервер использует SNI для вашего сайта. p.s. * если у вас нет собственного выделенного IP, Технология SNI позволяет использовать один общий IP для всех сертификатов на сервере
CRL Подробнее о процедуре отзыва сертификата rfc5280 проверка в CRL Центра сертификации Поставьте галочку если хотите провести проверку на отзыв в CRL CA

Продублювати результат на email

условие предоставления сервиса - Слава Украине! СЛАВА УКРАЇНІ !


* Натискаючи кнопку Ви даєте згоду на обробку даних, що використовуються в даному сервісі.


Сервіс обробляє ваш запит. Будь ласка дочекайтеся результату.

Як визначити чи правильно встановлено SSL сертифікат і що сертифікат працює правильно? Перевірка за допомогою браузера некоректна ... Проблема в тому, що Internet Explorer і Firefox перевіряють сертифікати по різному. Firefox перевіряє наявність проміжних сертифікатів а IE - немає. IE 'проковтує' шлях до кореневого сертифікату, а Firefox перевіряє весь ланцюжок. Кожен з браузерів Opera, Safari, Chrome та інші, в тому числі і мобільні браузери, використовують свою власну логіку перевірки SSL сертифікату на сервері.

Якщо вашому веб-сайту потрібна захищена автентифікація або зашифрована передача даних, вам потрібно встановити сертифікат SSL, щоб забезпечити безпечне з'єднання через протокол HTTPS. HTTPS - це захищена версія HTTP. Під час з'єднання за допомогою HTTPS для шифрування інформації, що надсилається на сервер і з нього, буде використовуватися SSL сертифікат. Інформація шифрується за допомогою шифру та ключа для шифрування.Тип використовуваного шифру залежить від встановленого пакету Cipher і уподобань сервера.

HTTPS шифрує HTTP-запити та відповіді, тому зловмисник, що може перехопити дані, буде бачити лише випадкові символи замість, наприклад, реквізитів кредитної картки. Цей протокол проводить також автентифікацію вашого сервера, щоб усі користувачі сервера були повністю впевнені, що вони взаємодіють із правильним та підтвердженим сервером.

Хоча протокол HTTPS колись був зарезервований в основному для паролів та інших конфіденційних даних, вся мережа поступово залишає HTTP в минулому та переходить на HTTPS. "S" в HTTPS означає "Безпечний". Це безпечна версія стандартного "протоколу передачі гіпертексту", який використовує ваш веб-браузер під час спілкування з веб-сайтами. Коли ви надсилаєте конфіденційну інформацію через HTTPS-з'єднання, її можна перехопити та підслуховувати, але ніхто не може її під розшифрувати під час руху.

HTTPS - це те, що робить Інтернет безпечним. Однак,встановивши сертифікат SSL, обовязково потрібно перевірити чи коректна конфігурація SSL для HTTPS-з'єднання. Це ви можете зробити на нашому SSL Checker. WebTrust Ukraine Service.