Використання для сайту декількох IP підготовка для перевірки сертифіката SSL Україна
Логотип Веб Траст департамента адграфикс

Показати які IP використовує ваш сайт c SSL сертифікатом

Host IP Port Result

Domain IP Checker. WebTrust Ukraine Service
Host IP

условие предоставления сервиса - Слава Украине! СЛАВА УКРАЇНІ !


* Натискаючи кнопку Ви даєте згоду на обробку даних, що використовуються в даному сервісі.


Сервіс обробляє ваш запит. Будь ласка дочекайтеся результату.

Доменне ім'я (або просто домен) - це назва сайту, що досить легко запам'ятовується і яка пов'язана з тією чи іншою IP-адресою в Інтернеті. Воно вказується в адресі сайту після www. і в адресі електронної пошти після символу "@". Комп'ютери в мережі спілкуються між собою, використовуючи IP-адреси - числові імена, які мають такий вигляд: 81.177.145.100. IP-адресу можна порівняти з номером телефону - щоб один комп'ютер міг звернутися до іншого, йому необхідно знати його IP-адресу.

Однак у IP-адрес є два недоліки: по-перше, їх існує лише обмежена кількість, а по-друге, що важливіше, IP-адреси дуже важко запам'ятати людині. Продовжуючи аналогію з телефонними номерами, чи пам'ятаєте ви номера телефонів усіх своїх друзів і знайомих? ймовірно, ні, але ви завжди можете скористатися записником.

В інтернеті роль записної книжки грає DNS - Domain Name System, система доменних імен. Кожен сайт в мережі має своє доменне ім'я, яке система DNS пов'язує з IP-адресою сервера - комп'ютера, на якому розташований цей сайт. І коли в адресному рядку браузера ви вводите будь-який домен, він автоматично перетворюється в IP-адресу, і вже використовуючи його, ваш комп'ютер зв'язується з сервером.

З доменним ім'ям може бути пов'язано кілька IP-адрес, тому для електронної пошти і сайтів потрібно вказувати додаткові дані. З'ясувати кількість IP-адрес, виділених кожним пошукачем під свій хостинг, можна проаналізувавши DNS-запис відповідного домену. З відповіді DNS-сервера можна оцінити кількість IP-адрес, зарезервованих для серверіву.

Використовуйте наш сервіс для пошуку усіх IP-адрес певного доменного імені. Результати включатимуть IP-адреси в записі DNS.