SSL сертифікати для поштового сервера для шифрування з'єднання пошти Україна
Логотип Веб Траст департамента адграфикс

SSL сертифікати для захисту сайту поштового сервера MS Exchange

СертифікатЦінаКупити
id101 Geotrust DV
cert Code: G-DV
cert Level: GeoTrust DV
3 000 грн.
id110 True Business ID OV
cert Code: G-OV
cert Level: GeoTrust OV
3 600 грн.
id120 True Business ID EV
cert Code: G-EV
cert Level: GeoTrust EV
8 800 грн.
id420 Basic SSL EV
cert Code: D-EV
cert Level: DigiCert EV
15 920 грн.

Иконка перехода на показ SSL сертификатов для защиты нескольких сайтов поштового сервера Показать SSL сертификаты для защиты нескольких сайтов поштового сервера

Навіщо вам потрібно шифрування для кібербезпеки

SSL - це не просто розумне рішення, коли ви починаєте розробляти стратегію кібербезпеки для свого веб-сайту, - це вимога. Шифрування - це процес, в якому з використанням протоколу SSL / TLS зв'язок кодується таким чином, що тільки авторизована сторона може її декодувати. Причина, по якій це необхідно, виникає з того, як інтернет спочатку створювався з використанням протоколу HTTP (протокол передачі гіпертексту) приблизно такий же старий, як Інтернет. Це протокол зв'язку, який дозволяє веб-серверам і веб-браузерам обмінюватися інформацією і відображати її заданим чином. Коли ви відвідуєте сайт, він не існує так, як він виглядає в вашому браузері. Сайт існує у вигляді набору коду, який відправляється в ваш браузер, а потім оформляється візуально, як задумав дизайнер. Проблема з HTTP полягає в тому, що це небезпечно. Таким чином, будь-який, хто знає як влаштований сайт, може по суті шпигувати за будь-яким HTTP-з'єднанням в Інтернеті. З точки зору непрофесіоналів, це означає, що по HTTP стороння організація може легко читати і маніпулювати зв'язком між клієнтами і серверами. Шифрування дозволяє вирішити цю проблему, з'єднання по HTTPS зашифровані, що означає, що обмін даними по ним є безпечним. Це запобігає шпигунство з боку третіх осіб. Якщо ви ведете бізнес в Інтернеті, тобто ви берете особисті або фінансові дані клієнтів, вам, очевидно, потрібно шифрування, інакше ви піддаєте своїх клієнтів і себе ризику.

Купівля багатодоменного SSL-сертифіката EV створює високий рівень довіри на кожному з ваших сайтів. Ви не тільки зашифрували весь свій портфель сайтів, а й вселили довіру своїм клієнтам, провівши розширену перевірку для кожного з них.